Fåtöljer 1 par lindomearbeten i rokoko

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, lindomearbeten i rokoko, förgyllda och träskurna

Obetydliga skador

227522

2014-02-12