Gafflar och skedar Dufva

Gafflar och skedar Dufva
Gafflar och skedar Dufva
Gafflar och skedar Dufva
Gafflar och skedar Dufva

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 800 SEK

GAFFLAR, SKEDAR, AG Dufva, Stockholm 1900-talets början, 3+3 skedar samt 3 gafflar, total vikt ca 460 g

Slitage

227534

2014-02-04