Oidentifierad konstnär olja

Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets andra hälft): Blomsterstilleben med bland annat rosor och löjtnantshjärta samt citronfjärilar (Gonepteryx rhamni), olja på duk, 35x30 cm

227542

2014-02-04