Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets andra hälft): Blomsterstilleben med bland annat rosor och löjtnantshjärta samt citronfjärilar (Gonepteryx rhamni), olja på duk, 35x30 cm
227542
2014-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här