Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BOBERG, Ferdinand (1860-1946): Riddarholmskyrkan, signerad i trycket Boberg, etsning, 46x63 cm
Zustandsbeschreibung
227551
2014-02-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner