Max Walter Svanberg färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVANBERG, Max Walter (1912-94): Figurkomposition, signerad och daterad Max Walters-72, 220/300, litografi med guldprägling, 49x57 cm

227560

2014-02-04