George Bain oljemålning
2014-02-05
227599
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BAIN, George (1881-1968): Kustmotiv, signerad och daterad G Bain 1911, olja på duk, uppfodrad på pannå, 33x43 cm
Skador