Färglitografi signerad

Färglitografi signerad
Färglitografi signerad

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MAGRITTE, Réné (Belgien 1896-1967): Les trois pommes, signerad och intygad av Georgette Magritte, Epreuve d´artitste, färglitografi, 45x55 cm

227634

2014-02-04