Auguste Herbin färgserigrafi

Auguste Herbin färgserigrafi
Auguste Herbin färgserigrafi

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HERBIN, Auguste (Frankrike, 1882-1960): Komposition, stämpelsignerad och numrerad 46/150, färgserigrafi, 67x50, Editerad av Denise René, Paris (blindstämpel)

227637

2014-02-04