Sideboard Bruno Mathsson

Sideboard Bruno Mathsson
Sideboard Bruno Mathsson
Sideboard Bruno Mathsson
Sideboard Bruno Mathsson
Sideboard Bruno Mathsson
Sideboard Bruno Mathsson
Sideboard Bruno Mathsson
Sideboard Bruno Mathsson

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIDEBOARD, Bruno Mathsson för Mathsson International Värnamo, fanérad med ask, kromade ben, höjd 73, 158x46 cm

Fanérskador och slitage, nyckel saknas

227644

2014-02-04