Jean Gorin färgserigrafi
2014-02-04
227645
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GORIN, Jean (Frankrike 1899-1981): Evolution Neoplastique IV, 1975, signerad och numrerad J. Gorin 23/200, färgserigrafi, 60x60 cm, Edition Denise René, Paris (blindstämpel)