Rune Jansson litografi

Rune Jansson litografi
Rune Jansson litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JANSSON, Rune (född 1918): Skärgård, signerad Rune Jansson, 7/125, färglitografi, 58x85 cm
Inköpt vid separatutställning på Konstakademin 1988

227655

2014-02-05