Klubbat för:
9 600 SEK
Schätzwert
12 000 SEK
Beschreibung
WEDEL, Nils (1897-1967): "Rytmiskt lekfull", signerad, olja på pannå, signerad, 39x32 cm
Zustandsbeschreibung
227663
2014-02-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner