Nils Wedel oljemålning

Nils Wedel oljemålning
Nils Wedel oljemålning
Nils Wedel oljemålning
Nils Wedel oljemålning

Klubbat för:

9 600 SEK

Schätzwert

12 000 SEK

Beschreibung

WEDEL, Nils (1897-1967): "Rytmiskt lekfull", signerad, olja på pannå, signerad, 39x32 cm

Zustandsbeschreibung

227663

2014-02-05