Johan Pettersson oljemålning

Johan Pettersson oljemålning
Johan Pettersson oljemålning
Johan Pettersson oljemålning
Johan Pettersson oljemålning
Johan Pettersson oljemålning
Johan Pettersson oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PETTERSON, Johan (född 1957): "Villo", signerad Johan Pettersson och daterad a tergo 1992, olja på duk, 100x80 cm

227666

2014-02-04