Dali färglitografi
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DALI, Salvador (Spanien, 1904-1989): Whoever carries off Carmen must pay with his life, ur Carmen, 1970, signerad Dali 54/125, färglitografi, 54x43, litteratur: Michler/Löpsinger 1320, oramad
Gulnad
227679
2014-02-04