Dali färglitografi

Dali färglitografi
Dali färglitografi

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

DALI, Salvador (Spanien, 1904-1989): Whoever carries off Carmen must pay with his life, ur Carmen, 1970, signerad Dali 54/125, färglitografi, 54x43, litteratur: Michler/Löpsinger 1320, oramad

Gulnad

227679

2014-02-04