Dali färglitografi

Dali färglitografi
Dali färglitografi

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DALI, Salvador (Spanien, 1904-1989): The Red Shoes, ur Andersen´s Fairy-Tales, 1966, signerad Dali, XV/XXXXV, färglitografi på Arches, 49,5x39,5 cm

227680

2014-02-04