Alexander Roos oljemålning

Alexander Roos oljemålning
Alexander Roos oljemålning
Alexander Roos oljemålning
Alexander Roos oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ROOS, Alexander (1895-1973): Landskap med hus, signerad A Roos, olja på duk uppfodrad på pannå, 40x50 cm

227682

2014-02-04