Sissel Wibom oljemålning

Sissel Wibom oljemålning
Sissel Wibom oljemålning
Sissel Wibom oljemålning
Sissel Wibom oljemålning
Sissel Wibom oljemålning
Sissel Wibom oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WIBOM, Sissel (född 1962): Komposition, monogramsignerad, olja på pannå, 36x36 cm

Smärre färgbortfall

227683

2014-02-04