Maja Braathen oljemålning

Maja Braathen oljemålning
Maja Braathen oljemålning
Maja Braathen oljemålning
Maja Braathen oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRAATHEN, Maja (1896-1973): Skiss från Henån 1949, signerad med monogram, olja på pannå, 29x39 cm

227685

2014-02-04