Sissel Wibom oljemålning

Sissel Wibom oljemålning
Sissel Wibom oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WIBOM, Sissel (född 1962): Komposition, monogramsignerad, olja på duk uppklistrad på pannå, 21x17 cm

227687

2014-02-04