Egil Malmsten oljemålning

Egil Malmsten oljemålning
Egil Malmsten oljemålning
Egil Malmsten oljemålning
Egil Malmsten oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MALMSTEN, Egil (född 1921): Landskap i solnedgång, osignerad, olja på duk, 68x56 cm

Mindre färgbortfall

227688

2014-02-04