Nattduksbord 1940-tal

Nattduksbord 1940-tal
Nattduksbord 1940-tal
Nattduksbord 1940-tal
Nattduksbord 1940-tal
Nattduksbord 1940-tal
Nattduksbord 1940-tal
Nattduksbord 1940-tal
Nattduksbord 1940-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, 1940-tal, björk, lös toppskiva i glas, intarsiadekor, höjd 59, 42x33 cm

En skiva med mindre nagg, bruksslitage

227691

2014-02-04