Pablo Picasso etsning

Pablo Picasso etsning
Pablo Picasso etsning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PICASSO, Pablo (1881-1973): efter, man och häst, osignerad , etsning med akvatint, 9x13,5 cm

227694

2014-02-04