Klubbat för:
5 000 SEK
4 000 SEK
ESTEVE, Maurice (1904-2001): Balmouré, 1974, signerad och numrerad Etève 7/50, färglitografi, 32x24,5 cm, litteratur: Prudhomme-Estève/Moestrup 73
227702
2014-02-04