Maurice Estève färglitografi

Maurice Estève färglitografi
Maurice Estève färglitografi

Klubbat för:

5 000 SEK

4 000 SEK

ESTEVE, Maurice (1904-2001): Balmouré, 1974, signerad och numrerad Etève 7/50, färglitografi, 32x24,5 cm, litteratur: Prudhomme-Estève/Moestrup 73

227702

2014-02-04