Loenor Fini etsning

Loenor Fini etsning
Loenor Fini etsning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FINI, Loenor (1908-1996): Uggla, signerad, färgetsning, II/XXXV, 18x13 cm

227706

2014-02-05