Marc Tobey färgakvatint

Marc Tobey färgakvatint
Marc Tobey färgakvatint

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TOBEY, Marc (USA 1890-1976): Liberation, 1973, signerad och numrerad 28/96, färgakvatint, 27,7x24 cm, Edition de Beauclair, Frankfurt am Main, litteratur: Heidenheim 38

227711

2014-02-04