Skrin

Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIN, med lådinsats, Kina, 17/1800-tal, namnu/huali, höjd ca 17, 13x12 cm

Slitage

227722

2014-02-05