Koppar med fat empirestil

Koppar med fat empirestil
Koppar med fat empirestil
Koppar med fat empirestil
Koppar med fat empirestil

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPPAR med FAT, 6 st, porslin, 1800-tal, empirestil, delvis förgylld och målad dekor

Sliten förgyllning

227737

2014-02-05