Svetoslav Novossadyouk oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NOVOSSADYOUK, Svetoslav (född 1971): "Repetition", monogramsignerad NS, olja på duk, 65x50 cm

227739

2014-02-05