Orientaliskt fat

Orientaliskt fat
Orientaliskt fat

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

FAT/RELIEF, 1900-tal, orientaliskt, signerad, dekor av djur och växter, diameter 48 cm

Zustandsbeschreibung

227750

2014-02-05