Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
FAT/RELIEF, 1900-tal, orientaliskt, signerad, dekor av djur och växter, diameter 48 cm
Zustandsbeschreibung
227750
2014-02-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner