Johann Holmstedt oljemålning

Johann Holmstedt oljemålning
Johann Holmstedt oljemålning
Johann Holmstedt oljemålning
Johann Holmstedt oljemålning
Johann Holmstedt oljemålning
Johann Holmstedt oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HOLMSTEDT, Johann (Norge, 1851-1929): Norskt fjordlandskap, signerad J Holmstedt, olja på duk, 48x68 cm

227752

2014-02-06