Rudolf Pleissner oljemålning

Rudolf Pleissner oljemålning
Rudolf Pleissner oljemålning
Rudolf Pleissner oljemålning
Rudolf Pleissner oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PLEISSNER, Rudolf (1889-1977): Stadsmotiv, signerad R Plessner, olja på duk, 47x68 cm

227763

2014-02-13