Malcolm Morley färglitografi

Malcolm Morley färglitografi
Malcolm Morley färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MORLEY, Malcolm (USA, född 1931): Arles/Miami: Parrot Jungle, 1973, signerad och numrerad Malcolm Morley 66/150, färglitografi, 60x85 cm

227790

2014-02-05