Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KIRKEBY, Per (Danmark, född 1938): Komposition, monogramsignerad och daterad PK 83, färgetsning, bladmått 86x65 cm
227797
2014-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här