Per Kirkeby färgetsning

Per Kirkeby färgetsning
Per Kirkeby färgetsning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KIRKEBY, Per (Danmark, född 1938): Komposition, monogramsignerad och daterad PK 83, färgetsning, bladmått 86x65 cm

227797

2014-02-05