Fartygsbord M/N Verdi

Fartygsbord M/N Verdi
Fartygsbord M/N Verdi
Fartygsbord M/N Verdi
Fartygsbord M/N Verdi
Fartygsbord M/N Verdi
Fartygsbord M/N Verdi
Fartygsbord M/N Verdi
Fartygsbord M/N Verdi

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FARTYGSBORD, mahogny och mässing, höjd 77, diameter 119 cm
Proveniens M/N Verdi, byggd 1951, Genova, upphuggen 1977

Ytskador och fläckar

227810

2014-02-05