Sven Erixson oljemålning

Sven Erixson oljemålning
Sven Erixson oljemålning
Sven Erixson oljemålning
Sven Erixson oljemålning
Sven Erixson oljemålning
Sven Erixson oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ERIXSON, Sven (1899-1970): Spanjorskor, signerad X:et, olja på duk, 55x67 cm

227812

2014-02-05