Lena Linderholm färglitografi
2014-02-05
227816
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Skördetid", numrerad, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, bladmått 60x80 cm