Figurin brons

Figurin brons
Figurin brons
Figurin brons
Figurin brons
Figurin brons
Figurin brons
Figurin brons
Figurin brons

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN, 1900-tal, orientalisk, förgylld brons, höjd 9 cm

227841

2014-02-05