Jim Dine serigrafi

Jim Dine serigrafi
Jim Dine serigrafi

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

DINE, Jim (1935): 8 Hearts, signerad och daterad 1970, färgserigrafi med silverspray, 63x75 cm

227855

2014-02-05