Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KANDINSKY, Vassily (1866-1944) efter: Fond Jaune, signerad och daterad i trycket VK-31, färglitografi, 99/400, 36x25 cm
Fuktskada
227874
2014-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här