Vassily Kandinsky litografi

Vassily Kandinsky litografi
Vassily Kandinsky litografi

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANDINSKY, Vassily (1866-1944) efter: Fond Jaune, signerad och daterad i trycket VK-31, färglitografi, 99/400, 36x25 cm

Fuktskada

227874

2014-02-05