Hans Wigert kol på papper

Hans Wigert kol på papper
Hans Wigert kol på papper
Hans Wigert kol på papper
Hans Wigert kol på papper

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WIGERT, Hans (född 1932): Björklisa, signerad och daterad Hans Wigert 2004, kol på papper, 48x62,5 cm

227880

2014-02-06