Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
URNA, BORDSLAMPA, FAT, 17-1900-tal, Holland, Delft, respektive sannolikt Delft, höjd ca 6-34, diameter ca 34 cm
Fat med omfattande lagningar samt nagg, urna med krackeleringar på glasyr
227881
2014-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här