Lars Holm akvarell
2014-02-07
227896
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HOLM, Lars (född 1956): Sträckande tärnor, signerad Lars Holm, akvarell, 55x74 cm