Lars Holm akvarell
2014-02-07
227899
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HOLM, Lars (född 1956): "Vilande sparvhök", signerad och daterad Lars Holm -88, akvarell, 54x72 cm