Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
STIGELL, Ann (samtida): (2), "Ursholmen" samt Söderarm, olja på duk, signerade och daterade Ann Stigell 03, 70x50 cm vardera
Zustandsbeschreibung
227954
2014-02-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner