Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BONINGTON, Richard Parkes (England, 1801-1828): Kustbild med båtar och figurer, signerad RP Bonnington, olja på duk, ca 32x40 cm
Ram med lagningar
227976
2014-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här