Richard Parkes Bonington oljemålning

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BONINGTON, Richard Parkes (England, 1801-1828): Kustbild med båtar och figurer, signerad RP Bonnington, olja på duk, ca 32x40 cm

Ram med lagningar

227976

2014-02-14