Signerat exemplar av Roland Svensson
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SIGNERAD. SVENSSON, ROLAND. Bilder och minnen. Örebro 1981. Förord G. Svensson.
4:o. Bibliofilupplaga, kolorerade och andra illustrationer (saknar originalfärglitografin).
Mörkbrunt hfrbd med dekoration på främre pärm, i pappkassett. Med Svenssons namnteckning och datering på s. (8) samt på kolofonsidan tillsammans med numrering 162/250.
228034
2014-02-07