Einar Jolin litografier

Einar Jolin litografier
Einar Jolin litografier
Einar Jolin litografier
Einar Jolin litografier
Einar Jolin litografier
Einar Jolin litografier
Einar Jolin litografier
Einar Jolin litografier

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOLIN, Einar (1890-1976): (4) Stockholmsmotiv, signerade Jolin, 168 resp 167/360, färglitografier, 46x55 vardera

228063

2014-02-19