Stol Froscher Sitform
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KONTORSSTOL, troligen designer Burkhard Vogtherr, etikettmärkt Froscher Sitform, spaceage design 1970-tal, klädd i cognacsfärgat skinn
Lädret med slitage, en spak saknas för höj och sänkbar sits
228068
2014-02-07