Stol Froscher Sitform

Stol  Froscher Sitform
Stol  Froscher Sitform
Stol  Froscher Sitform
Stol  Froscher Sitform
Stol  Froscher Sitform
Stol  Froscher Sitform
Stol  Froscher Sitform
Stol  Froscher Sitform
Stol  Froscher Sitform
Stol  Froscher Sitform

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONTORSSTOL, troligen designer Burkhard Vogtherr, etikettmärkt Froscher Sitform, spaceage design 1970-tal, klädd i cognacsfärgat skinn

Lädret med slitage, en spak saknas för höj och sänkbar sits

228068

2014-02-07